Лазерна епіляція

Лазерна епіляція у Дніпрі

Лазерна епіляція - це медична процедура, при якій для видалення небажаного волосся використовується концентрований промінь світла. Основний принцип роботи лазерної епіляції полягає в тому, що пігмент волосся, а не пігмент шкіри, повинен поглинати світло. Лазер пошкоджує лише волосяний фолікул, уникаючи пошкодження шкіри. Тому контраст між кольором волосся та шкіри – темне волосся та світла шкіра – дає найкращі результати.

Видалення волосся лазером

Плюси:

  1. Висока ефективність: Дозволяє досягти видимого і довгострокового ефекту.
  2. Зручність і безболісність: Практично безболісна, і ви можете використовувати анестетики для комфорту.
  3. Відсутність врослого волосся: Не сприяє появі врослого волосся.

Мінуси:

  1. Тривалість курсу: Повний курс може займати багато часу.
  2. Не підходить для всіх типів шкіри і волосся: Може не дати бажаного ефекту для світлого волосся або занадто темної шкіри.

Головне також розуміти принцип роботи лазеру і, якщо у вас є питання, то краще їх задати косметологу - майстру з лазерної епіляції. Нашого майстра звуть Оксана, вона є косметолог - лазеротерапевт, з медичною освітою і її спеціалізація:

  • Лікування лазером судин
  • Лазерна епіляція
  • Лазерна депіляція Якщо у вас є ще питання, не соромтеся запитувати!

Що стосується цін на послуги - вони залежить від області обробки та деяких факторів, які ви вже будете промовляти при особистому спілкуванні чи по телефону, чи вже на прийомі. Якщо ви сприймаєте лазерну епіляцію та шукаєте професійного майстра, звертайтеся до нас!

Запис на прийом